להזמנת מונית חייגו

תוכן עניינים

השאירו פרטים ונחזור אליכם

שירותי משלוחים

עבור לא מעט עסקים או ארגונים, וגם במגזר הפרטי, שירותי משלוחים נדרשים פעמים רבות. בלי קשר לסוג המשלוח, ברור שחייבים לתת את הדעת על בחירה בחברה אמינה ומקצועית, שתבצע את המשלוח "על פי הספר", ובהתאם ללוח הזמנים. אז מה מסתתר מאחורי השירות החשוב הזה? ואיך בוחרים את החברה האידיאלית שתבצע זאת?

המקרים בהם זקוקים לשירותי משלוחים

שירותי משלוחים, כאמור, נפוצים בכל קנה מידה. האבחנה הראשונה שיש לעשות היא לגבי סוג הפריטים שצריכים להיות מועברים, פועל יוצא של מטרת המשלוח. במגזר הפרטי יהיו אלה, בעיקר, משלוחים של פרחים או מתנות, בעוד שבמגזר העסקי רשימת המצבים בהם השירות נפוץ נחשבת למגוונת פי כמה: החל מחומרי גלם, דרך מוצרים מכל סוג (תרופות, מוצרי מזון) ועד למסמכים. המכנה המשותף, עם זאת, הוא שכיאה לתחום העסקי, הכול חייב להתבצע בלוח הזמנים המדוקדק, ולהגיע ליעד במהירות האפשרית.

עסקים רבים מעדיפים, ובצדק גמור מבחינתם, להשאיר את המשימה אך ורק לידי חברות מקצועיות הפועלות בתחום ההסעות. חברה שכזו תאפשר להם להיות בטוחים כי המשלוח יגיע ליעדו, מבלי שנדרש לשנע עובדים מטעם העסק עצמו, מה שכרוך בשיבוש כמעט ודאי של שגרת העבודה. סוגיה משמעותית אחרת היא שכאשר משתמשים בשירותיה של החברה באופן קבוע או שוטף, ניתן לקבל תעריפים משתלמים פי כמה עבור כל משלוח.

כך מוצאים חברת משלוחים אמינה

חלק ניכר מהפריטים המועברים במסגרת שירותי משלוחים הוא יקר ערך, ולא רק מבחינה כספית. כאשר המשלוח משתבש או מתאחר, תהא הסיבה לכך אשר תהא, עומדות סכנות דוגמת פגיעה כלכלית בעסק, שיבוש שגרת העבודה שלו או אפילו פגיעה במוניטין .זו גם הסיבה בגינה ברור מדוע לא ניתן להתפשר בבחירת חברה שתבצע את השירות החיוני הזה, ותאפשר למזמין המשלוח מידה לא מבוטלת של שקט נפשי.

חברת מוניות 999 כבר שנים בתחום ההסעות בכלל, והמשלוחים בפרט, והיא תבצע כל משלוח בצורה המהירה והאמינה ביותר. החברה מעניקה את מלוא תשומת הלב על עמידה בלוחות הזמנים, ומציעה בקרה מלאה על מצבו של המשלוח בכל רגע נתון. עם למעלה מ-200 מוניות, ואזורי פעילות מגוונים דוגמת ירושלים, תל אביב ונתניה, גדלים הסיכויים להתאמה מלאה של החברה לביצוע כל משלוח.