להזמנת מונית חייגו

תוכן עניינים

השאירו פרטים ונחזור אליכם

מוניות מיוחדות (ספיישל)

מוניות מיוחדות בשונה ממוניות שירות
מוניות מיוחדות כמעט אינן מוכרות בשם זה, אלא בשם מוניות ספיישל. לא מדובר במוניות, שיודעות לעוף או להכין קפה לנוסעים. אלו הן מוניות, אשר נותנות שירות ללקוח אחד בלבד מההתחלה ועד הסוף והשירות הוא מלא וללא פשרות.

קצת על מוניות שירות

מוניות שירות הן כמו אוטובוסים קטנים ממספר בחינות. מדובר על מיניבוסים, אשר נוסעים בין תחנות האוטובוס המוכרות לכולנו ואוספים נוסעים לאורך מסלול הנסיעה. הנוסעים חוברים לנוסעים אחרים, אשר נאספו אף הם בתחנות כאלו ואחרות לאורך מסלול הנסיעה וכל אחד מהם ירד מהרכב בתחנה המתאימה לו.

קצת על מוניות ספיישל

כאמור, המוניות המיוחדות מאפשרות קבלת שירות מפתח הבית ועד היעד המבוקש ללא עצירה בתחנות איסוף שונות לאורך מסלול הנסיעה. הזמנת המונית נעשית, בדרך כלל, בשיחת טלפון למוקד המוניות. אך את המוניות האלו ניתן גם לעצור באופן ספונטני ברחוב, אך רק כאשר המונית פנויה מנוסעים. הסיבה לכך היא, שאחת מהמטרות של מוניות אלו היא מתן שירות ללקוח אחד בכל נסיעה לרמת נוחות גבוהה במיוחד.

מוניות מיוחדות יכולות לבוא בגדלים שונים. ישנן מוניות קטנות ואף מוניות בגודל של מיניבוסים. בעזרת המוניות הגדולות יותר תוכלו להזמין נסיעה מיוחדת גם אם אתם קבוצה גדולה של אנשים.

קצת על ההבדלים בין המוניות

שעות הפעילות של מוניות השירות הן על פי רוב רבות יותר מאשר אוטובוסים, אך הן אינן זמינות בכל שעות היממה וכל ימות השבוע כמו המוניות המיוחדות.

עלות הנסיעה במוניות שירות היא על פי רוב נמוכה מעט מאשר באוטובוסים ובאופן משמעותי מעלות נסיעה במונית ספיישל.

מונית מיוחדת תביא אתכם ליעדכם ללא צורך בהחלפת אמצעי תחבורה או הליכה רגלית אל היעד המבוקש.

במוניות שירות תיאלצו לחלוק את זמן הנסיעה עם אנשים נוספים וזרים לכם.

בעוד במוניות השירות המחיר קבוע מראש, במוניות המיוחדות נהוג להפעיל מונה, אשר ייקבע בסופו של דבר את מחיר הנסיעה לפי הזמן והמרחק שנמדדו במהלך הנסיעה. הפעלת המונה היא על פי חוק.