להזמנת מונית חייגו

תוכן עניינים

השאירו פרטים ונחזור אליכם

שירותי מוניות

חברות הסעות פועלות סביב השעון, והן מבוקשות במגוון רחב של מצבים, במגזר הפרטי והעסקי כאחד. הנחת היסוד היא שככל שחברה מציעה שירותי מוניות מגוונים יותר, וככל שהפריסה הארצית שלה גבוהה יותר, כך סביר שמעגל הלקוחות שלה יגדל. אז על אילו שירותים בכלל מדובר?

ספיישל, או שירות?

השירות הבסיסי הראשון שמציעה חברת מוניות הוא הנפקת מוניות ספיישל . המהות של נסיעות אלה ברורה: אלו הן נסיעות על פי בקשה אישית של הלקוח, באופן מיידי או בהזמנה מראש. תעריף הנסיעה נקבע על פי המרחק שנדרש לגמוע, אך גם השעה בה היא נעשית. בישראל, אחד השירותים החשובים ביותר, שדומה שצריך להיכנס לסל השירותים של כל חברה המציעה שירותי מוניות, הוא הסעות לנמל התעופה בן גוריון וממנו.

שירות מרכזי אחר הוא הקצאת מונית שירות. המדובר הוא במוניות הפועלות על פי קו קבוע, בדומה לאוטובוס, אך בנוחות גבוהה הרבה יותר. מוניות אלה עשויות בהחלט להיות זמינות בשעות בהן התחבורה הציבורית הסדירה אינה פעילה.

איסוף ופיזור עובדים

משתנה עיקרית במשוואת שירותי המוניות נוגע למגזר העסקי, ולכל אותם חברות, ארגונים ועסקים הנדרשים לדאוג להסעה למקום העבודה עבור העובדים, וכן בדרך ההפוכה בסופו של יום. כאן, לוח הזמנים של שירותי האיסוף והפיזור עשוי להיות קבוע או גמיש (בהתאם למשמרת סצפיצית), והאיסוף יכול להיעשות מבית העובד או מנקודות מרכזיות בעיר מסוימת.

שירותי משלוחים
שירותי משלוחים נדרשים בעיקר במגזר העסקי, אם כי הם יכולים להיות גם נחלתו של האדם הפרטי. כאן, המדובר הוא במשלוח של אינספור פריטים אפשריים, כשלרוב הדגש הוא על עמידה בלוח זמנים, שעשוי להיות מוקפד במיוחד.

שירותי VIP

שירותי VIP משמשים להסעת עובדים בתנאים הנוחים ביותר שניתן להעלות על הדעת, דוגמת כלי רכב מרווחים ומפוארים, אבזור פנימי מלא (מושבים מרופדים, מערכות שמע ומולטימדיה) וכיוצא בזה. זהו פיתרון מצוין להסעה של אנשים רמי דרג, או לאירועים חשובים במיוחד.

חברת מוניות 999, הפועלת בפריסה ארצית מרשימה, מציעה שירותי מוניות אלה, כמו גם רבים אחרים.